Inteligentny domofon Bas-IP

Bas-IP oferuje klientom wysokiej jakości rozwiązanie problemu instalacji interkomu. Takie urządzenia są regularnie ulepszane, dodawane są do nich nowe technologie. Pozwala to na podłączenie urządzenia do sieci lokalnej, komputera. Nowoczesny domofon IP można nazwać urządzeniem inteligentnym, ponieważ ma wbudowane wiele dodatkowych funkcji.

Jaka jest różnica między domofonami Bas-IP

Klienci, którzy zdecydują się na takie urządzenia, mogą z nich korzystać w prosty i wygodny sposób. Pomimo obecności dużej liczby funkcji i możliwości, użytkownicy muszą poświęcić minimum wysiłku podczas pracy z urządzeniem. Domofon IP można wbudować w istniejącą sieć lokalną w domu, co pozwoli na prowadzenie rozmów w ramach tego samego systemu.

Aby zmienić ustawienia oprogramowania, specjaliści mogą zdalnie połączyć się z systemem. W tym celu wykorzystywane jest specjalne oprogramowanie firmy. Organizacja ta jest wysoce wyspecjalizowana, dlatego prowadzone są jedynie prace nad poprawą jakości i funkcjonalności domofonów. Pracownicy BAS-IP pracują tylko w obrębie jednego produktu, nie marnując energii na rynki zewnętrzne.

Szczególną uwagę zwraca się na kwestie bezpieczeństwa. Oferowane na rynku domofony IP są zabezpieczone przed wpływami zewnętrznymi. Są bezawaryjne w eksploatacji i zapewniają wysoki poziom niezawodności. Sprzęt jest regularnie sprawdzany pod kątem bezpieczeństwa. Jeśli pojawią się jakiekolwiek błędy, są one natychmiast korygowane.

Korzyści dla użytkowników

Bas-IP to międzynarodowa firma specjalizująca się w rynku technologii. Pracownicy tej organizacji opracowują oprogramowanie zapewniające niezawodne działanie systemu kontroli dostępu. Zastanów się, jakie korzyści odnoszą użytkownicy inteligentnych domofonów:

  • Obecność przycisku bezdotykowego. Żywotność tego przycisku wynosi 100 milionów operacji, co jest doskonałym wskaźnikiem. Domofon może być używany w strefie przejściowej z dużą liczbą użytkowników.
  • Bezkluczykowy dostęp. Aby skorzystać z tej opcji, musisz mieć smartfon. Teraz do dostępu bezkluczykowego nie są potrzebne oddzielne karty ani breloki. Użytkownik musi jedynie skorzystać ze specjalnych programów firmy lub technologii Apple Watch.
  • Wielofunkcyjne aplikacje na urządzenia z systemem Android, iOS. Dzięki temu oprogramowaniu ludzie będą wiedzieć, że ich dom jest bezpieczny. Aplikacja umożliwia całodobowy kontakt z concierge.
  • Przepustka dla gości na samochody. Inteligentny system interkomu może rozpoznawać tablice rejestracyjne samochodów. Użytkownik może zapisać w pamięci urządzenia wymagane numery, których system użyje do otwarcia szlabanu.
  • Integracja z systemem inteligentnego domu. Dzięki zastosowaniu wielofunkcyjnego protokołu SIP użytkownicy mogą podłączyć interkom IP do zainstalowanego oprogramowania inteligentnego domu.
  • Kontrola windy. Po wprowadzeniu niezbędnych danych w aplikacji winda zawiezie gościa na wybrane piętro i otworzy drzwi.
  • Zobacz kamery IP. System firmy Bas-IP umożliwia podgląd strumienia wideo z kamer zainstalowanych na domu za pośrednictwem aplikacji, np. na parkingu, placu zabaw i nie tylko.
  • Firma montuje domofony z nowoczesnym sprzętem. Zamówienia realizowane są w ustalonych terminach. Pracownicy organizacji są w stanie rozwiązać wszelkie problemy, na przykład złożone systemy domofonowe.

Deweloperzy zwracają szczególną uwagę na tworzenie nowych przydatnych funkcji. Interfejs użytkownika jest łatwy w nawigacji. Nawet początkujący będą w stanie szybko zrozumieć jego możliwości. Inteligentny system domofonowy można zintegrować z monitoringiem wizyjnym i punktami kontroli dostępu.

Tomasz Gorczykowskihttps://wykonczony.pl
Pasjonat drobnych prac remontowych i dużej architektury. Z wykształcenia urbanista. Czytam, oglądam, sprawdzam na sobie. Wszelkie porady dotyczące domu i ogrodu. Piszę także dla prasy drukowanej.

Sprawdź także:

Klejenie tapety na sklejce – jak osiągnąć trwały efekt?

Klejenie tapety na sklejce - jak osiągnąć trwały efekt Klejenie tapety na sklejce to proces, który wymaga precyzji i...

Wszystko na temat korników. Czy korniki latają? Czy gryzą ludzi? Jak wygląda kornik?

Korniki są niewielkimi owadami z rzędu chrząszczy. Ich wielkość sięga do 13 mm. Te latające owady żywią się...

Jak wybielić firany? Sprawdzone sposoby, które Cię nie zawiodą!

Firanka w każdym domu, czy też mieszkaniu, jest elementem dekoracyjnym. Dodaje ona charakteru do każdej przestrzeni, lecz także...

Nowoczesny magazyn do przechowywania rzeczy – idealne miejsce dla Twojej firmy

Posiadanie własnego biznesu wiąże się zarówno z wieloma korzyściami jak i ograniczeniami. Bez względu na to czy jesteś...