Baterie marki Grohe – jakie z nich sprawdzą się do umywalki nablatowej?

Armatura Grohe cieszy się dużym zainteresowaniem w Polsce i za granicą ze względu na wysoką jakość. Producent oferuje duży wybór kolorowych baterii, które obecnie są bardzo modne. Jeśli czeka Cię urządzanie łazienki, postaw na produkty Grohe. Sprawdzamy, które baterie są warte uwagi oraz gdzie ich szukać.

2-otworowa bateria umywalkowa do montażu podtynkowego Grohe Essence New

Bateria prysznicowa od Grohe – jakie kolory oferuje producent?

Baterie łazienkowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki. Poza walorami estetycznymi istotne są trwałość i funkcjonalność produktu. Marka Grohe od lat zdobywa uznanie za jakość i innowacyjność swojej armatury. Wybierając jej produkty, stworzysz stylową łazienkę, która posłuży Ci przez długie lata.

Jeśli urządzasz łazienkę ze strefą kąpielową, będziesz potrzebować więcej niż jednej baterii. Od Ciebie zależy, czy postawisz na prysznic, czy wannę. Warto rozważyć połączenie obu rozwiązań, o ile w pomieszczeniu jest wystarczająco dużo miejsca.

Grohe oferuje różne kolory baterii łazienkowych każdego typu – umywalkowych, wannowych i prysznicowych. W ofercie dostępne są autorskie odcienie, których nie znajdziesz nigdzie indziej: warm sunset, cool sunrise, supersteel, phantom black czy hard graphite. Każdy z nich występuje w wersji polerowanej i szczotkowanej.

Kupując baterie do łazienki, pamiętaj, aby model prysznicowy i umywalkowy były w tym samym kolorze. Najłatwiej zamówić cały zestaw za jednym razem. Jeśli uwielbiasz długie prysznice, do kompletu zamów deszczownicę. W sklepach internetowych znajdziesz również zestawy wannowo-prysznicowe przeznaczone do wanien połączonych z kabiną.

Która bateria umywalkowa od Grohe najlepiej sprawdzi się do umywalki nablatowej?

Do umywalek nablatowych najlepsze będą modele podtynkowe z wydłużoną wylewką lub wysokie sztorcowe. Dostępne są w standardowym kolorze chromu i w nietypowych odcieniach.

Zamontowanie umywalki nablatowej wymaga wyjątkowej dokładności w dokonywaniu pomiarów. Lepiej celuj w modele o średniej wysokości. Łatwiej będzie znaleźć baterię, która umożliwi komfortowe korzystanie z umywalki.

Grohe posiada w ofercie baterie z funkcją regulowania temperatury i mocy strumienia wody. Warto przemyśleć zastosowanie obu opcji, jeśli troszczysz się o środowisko i wysokość swoich rachunków. Sprawdź, czy w wybranej baterii istnieją takie możliwości lub skontaktuj się w tej sprawie z obsługą sklepu. Duży wybór baterii umywalkowych Grohe ma sklep Banyo.

Jednouchwytowa bateria umywalkowa do umywalek wolnostojących Grohe Essence New

Czy warto kupić zestaw podtynkowy marki Grohe?

Grohe oferuje również zestawy podtynkowe, czyli ukryte w ścianie z widocznymi z zewnątrz jedynie elementami sterującymi. Tego rodzaju rozwiązania idealnie pasują do wystroju minimalistycznej łazienki, ale są trudniejsze w zamontowaniu. Przed zakupem sprawdź, czy w Twoim pomieszczeniu można zainstalować podtynkową baterię. Pamiętaj, że wymaga to dostania się do wnętrza ściany, co mogą utrudniać np. położone płytki. 

Bateriom podtynkowym nie można jednak odmówić uroku. Idealnie prezentują się w nowoczesnych pomieszczeniach. Produkty Grohe są najwyższej jakości, więc minie dużo czasu, zanim nadejdzie konieczność wymiany lub naprawy.

Baterie umywalkowe od Grohe to połączenie trwałości, funkcjonalności i estetyki. Wybór odpowiedniego modelu do umywalki nablatowej znacząco wpłynie na wygląd i komfort użytkowania łazienki. Przed zakupem dokonaj dokładnych pomiarów strefy umywalkowej. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i wyjątkowym designie, baterie łazienkowe Grohe to dobry wybór. 

Sprawdź także:

Jak funkcjonalnie urządzić małą łazienkę?

Każdy marzy o dużym i przestronnym salonie kąpielowym, ale zdecydowana większość z nas ma do dyspozycji łazienkę o...

Jak rozplanować oświetlenie w małym mieszkaniu?

Przy małym metrażu odpowiednie oświetlenie ma kluczowe znaczenie. Prawidłowo dobrane źródła światła mogą uczynić przestrzeń bardziej funkcjonalną, przytulną...

Przegląd najpopularniejszych programów do grafiki wektorowej

Grafika komputerowa stała się dziedziną wykorzystywaną w pracy na różnych stanowiskach. Duża popularność przyciągnęła uwagę osób poszukujących atrakcyjnych...

Świece jako ozdoba restauracji

Klientów do restauracji przyciąga przede wszystkim wyśmienita kuchnia. To niepodważalny fakt, nad którym nie ma co deliberować. Nie...